O firmie

Firma założona w 2016 roku przez profesjonalistów od lat ściśle związanych z branżą farmaceutyczną. Główną ideą stworzenia Nutree LABu było dostarczenie wegańskiego produktu zawierającego kombinację najwyższej jakości, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin: D3, B12 i K2. Jest to pierwszy taki produkt na świecie, wyprodukowany w całości w Polsce.

Firma specjalizuje się w opracowywaniu nowatorskich formuł oraz w kompleksowym projektowaniu gotowych postaci farmaceutycznych. Założyciele na pierwszym miejscu stawiają sobie zadowolenie pacjentów dlatego zdecydowali się wprowadzić na rynek unikatowy w skali globu produkt zawierający kombinację trzech witamin do stosowania przez wegan. Współpraca z zagranicznymi dostawcami całkowicie wegańskich surowców wejściowych przekłada się na bezpieczeństwo stosowania wyrobu gotowego.

Firma zdecydowała się wytwarzać swój produkt na rodzimym rynku z myślą o wspieraniu polskiej gospodarki, a jednocześnie troską o najwyższą możliwą do zapewnienia jakość. NutreeVEG w 2017 roku został zarejestrowany przez Vegan Society, co gwarantuje odpowiedni charakter produktu dla stosowania przez wegan oraz wegetarian.